Bramy garażowe 

W ofercie posiadamy bramy dopasowane do potrzeb każdego klienta. 
 • bramy segmentowe PRIME - panel grubości 6 cm 
 • bramy segmentowe UNITHERM - panel grubości 6 cm
 • bramy segmentowe UNIPRO - panel grubości 4 cm
 • bramy roletowe
 • bramy rozwierne
 • bramy uchylne

Brama garażowa segmentowa

Brama segmentowa sprawdzi się zarówno w garażach w bryle domu, jak i tych wolnostojących. Możesz w pełni dostosować ją do swoich potrzeb! Wybieraj spośród aż 5 rodzajów przetłoczeń panela, czterech struktur, przeszkleń, setek kolorów, różnych rodzajów konstrukcji i aż 36 oklein –  pasuje do każdego rodzaju budynku. Dzięki prostej i sprawdzonej konstrukcji jest niezawodna i łatwa w montażu, a to pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

 • Brama garażowa roletowa
  1. Prowadnice aluminiowe montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu, wyposażone w uszczelki szczotkowe i ślizgi.
  2. Awaryjne otwieranie bramy w przypadku zaniku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej do awaryjnego otwierania montowanej na siłowniku.
  3. Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża. Pierścienie nawojowe w bramach roletowych BR-100 standardowo wyposażone zostały w ochronne, nylonowe osłony, których zadaniem jest minimalizowanie zarysowań kurtyny bramy.
  4. Skrzynka - montaż zewnętrzny
  5. Profil AW 100 lekki aluminiowy profil, wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową.
  6. Krawędziowa listwa bezpieczeństwa montowana w dolnej uszczelce, powoduje zatrzymanie bramy w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej.
  7. Ruchomy wał - w trakcie nawijania kurtyny zmienia swoje położenie względem ściany nadproża,  zapewniając w ten sposób utrzymanie w osi prowadnic poruszającej się kurtyny.
  8. Kurtyna bramy wyposażona jest w aluminiowy, wzmocniony dolny profil, który zapewnia większa sztywność.

 • Brama garażowa uchylna
 • Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy. Dobierz bramę uchylną do swoich potrzeb. Wybierz bramę otwieraną ręczne lub z napędem, dodaj drzwi przejściowe i kratki wentylacyjne.