AUTOMATYKA DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

"Jaki napęd pasuje do mojej bramy najbardziej?" -Często wybieramy go na własną rękę, nie mniej jednak zawsze lepiej poradzić się specjalisty. 

Istnieją bramy jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Skrzydła te otwierają się przeważnie do środka, na terenie posesji i dlatego też należy zapewnić im wystarczająco dużo miejsca.

Przy doborze silnika należy wziąć pod uwagę masę bramy, jej budowę, długość skrzydła oraz osadzenie bramy w słupku. Te elementy są najistotniejsze i to one też wpływają ostatecznie na cenę.

Najpopularniejsze napędy to siłowniki proste, z ramieniem łamanym oraz siłowniki podziemne.

Przed każdym montażem przyjedziemy do Państwa, doradzimy jaki napęd pasuje do waszej bramy pod względem technicznym ale również estetycznym, albowiem posiadamy w swoim zapleczu napędy o różnym design'ie.

 Wszystkie nasze automaty mogą poszczycić się inteligentnymi rozwiązaniami technologicznymi, opracowanymi tak, aby uprościć życie i zapewnić pełną kontrolę instalacji niezależnie od typu obiektu mieszkalnego.

Każdy napęd posiada lampę LED oraz antenę zwiększającą zasięg pilotów.

 Dodatkowe zalety to:

  • estetyczny wygląd

  • wszystkie automatyki dla bram są testowane zgodnie z wymogami Norm Unii Europejskiej

  • możesz wybrać spośród licznych modeli pilotów radiowych oraz różnych akcesoriów zabezpieczających, które integrują się ze sobą.

  • każdy z naszych napędów jest oryginalny i posiada gwarancję, nie musicie się martwić co się z nim stanie gdy się zepsuje.