Automatyka do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych doskonale sprawdzają się zarówno w nowo wybudowanych, jak i w remontowanych obiektach, które nie są przygotowane do tego typu instalacji. Monter sam wykona wszystkie niezbędne prowadzenia przewodów jeśli takich nie ma.

Wybierając najbardziej odpowiednie dla Was rozwiązania możemy zainstalować automatykę do bramy bez dodatkowych kosztów lub skomplikowanych zmian konstrukcyjnych. Obiekt, w którym zostanie zainstalowany siłownik całkowicie zyska na wartości. Instalacja charakteryzować się będzie doskonałą wydajnością techniczną, nowoczesnym wyglądem a dom stanie się w pełni funkcjonalny, komfort użytkowania wzrośnie. Wspomnieniem stanie się wychodzenie z auta podczas ulewy, śnieżycy czy choćby w upalny dzień. Zmaganie się z ciężkimi niekiedy bramami odejdzie w zapomnienie. 

Przy doborze siłownika ważnych jest kilka elementów, które mają wpływ na jego cenę. Najważniejszym w nich jest masa bramy i długość skrzydła. 

W cenie naszego napędu macie Państwo do wyboru listwy zębate stalowe lub nylonowe w ilości potrzebnej do prawidłowego otwierania i zamykania się bramy. 

Każdy napęd posiada lampę błyskową LED oraz antenę zwiększającą zasięg pilotów. 

Dodatkowe zalety to:

  • estetyczny wygląd

  • wszystkie automatyki dla bram są testowane zgodnie z wymogami Norm Unii Europejskiej

  • możesz wybrać spośród licznych modeli pilotów radiowych oraz różnych akcesoriów zabezpieczających, które integrują się ze sobą.

  • każdy z naszych napędów jest oryginalny i posiada gwarancję, nie musicie się martwić co się z nim stanie gdy się zepsuje.